Shop Mobile More Submit  Join Login
×Details

Submitted on
June 17, 2012
Image Size
513 KB
Resolution
926×1147
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
1,732
Favourites
4 (who?)
Comments
30
Downloads
33
×
Hands from the Hell by Kariatyda Hands from the Hell by Kariatyda
Here are the human hands from the hell - a small part of the tatoo project. The rest of the work You will see soon :D

To tell the truth this work scares me a little bit. :ashamed: This fire and those terrible hands...emerging from hell, jerking all world....... :O_o: It's not for me. Definitely. And in general this is not such perfect as I was waiting for... but I hope You will like this more :aww:

Photoshop, Wacom Bamboo.
Time: :?

Many thanks for my friend :icontrisste: which motivated me to buy a tablet! It gave me a chance to grow much faster! :love:
:tighthug:
Add a Comment:
 
:iconradiantfrenetic:
radiantfrenetic Featured By Owner May 29, 2014  Hobbyist Traditional Artist
sorry it bothers you to make, but it is so lovely.....these things to me , they are not dark or evil, but passionate.there is beauty in the darkest things if you look with your love. 
Reply
:iconjaqerant92:
JaqErant92 Featured By Owner Apr 5, 2013  Hobbyist General Artist
I think it definitely says something profound. Good artistry.
Reply
:iconkariatyda:
Kariatyda Featured By Owner Apr 12, 2013
Thank You so much :iconglomp:
Reply
:icontrisste-stocks:
Trisste-stocks Featured By Owner Jan 22, 2013  Hobbyist Digital Artist
Dziękuję kochana za wspomnienie o mnie :glomp: Czuję się niewyobrażalnie zawstydzona, że dopiero po tylu miesiącach zauważyłam "dedykację", jestem autentycznie w tej chwili na mordce czerwona jak burak... Eh :P
Te ręce są niepokojąco realistyczne, naprawdę wyglądają strasznie, te żyły... aż mną wzdrygnęło :fear: Co znaczy, że rysunek niesamowicie udany :) Jestem z Ciebie dumna, że dostałaś takiego interesującego commissiona :D Masz może zdjęcie ów wytatuowanej osóbki?
Reply
:iconkariatyda:
Kariatyda Featured By Owner Jan 29, 2013
Ee tam, nie przejmuj się :tighthug:
A ja chciałam Tobie poraz jeszcze podziękować, że namóiłaś mnie na kupno tabletu. Teraz moim marzeniem jest kupić Wacom Cintiq 24 HD :heart::love::typerhappy: Ty już, jak podejrzewam , wiesz co to jest, no nie? :boogie:
Powiem Ci, że sama nie czułam się zbyt dobrze, kiedy rysowałam te ręce :lol: Jednak rysowanie mocno oddziaływuje na moją psychikę :D
Osóbka jeszcze nie jest wytatuowana, gdyż ja jeszcze nie ukończyłam całości tatuażu :ashamed: Jakoś nie mogę się za to zabrać. Pewnie trzeba będzie wrzucić na DA to co już mam, a potem tylko zamienic w edytorze :]
Reply
:icontrisste-stocks:
Trisste-stocks Featured By Owner Feb 4, 2013  Hobbyist Digital Artist
Nie wiem jak Cię zdopingować, bo sama często mam z tym problem, czasem coś zacznę i potem nie mogę się zabrać do tego znowu.

Wacom Cintiq ojej :faint: A widzisz, wcale nie wiedziałam o tym cudzie wcześniej. Jakoś odkąd kupiłam swój I4 to przestałam się oglądać za innymi :D Ale wiesz ile ten Cintiq kosztuje prawda? To za taką cenę można używany kilkuletni samochód kupić :P Myślę, że takie narzędzie to raczej, dla osób pracujących z grafiką zawodowo. Ale oczywiście, gdybym już teraz zarabiała 10 tysiaków miesięcznie, to już bym biegła do sklepu :D Pamiętam jak na początku trudno było mi się przyzwyczaić, że pod "piórem" mam czarną powierzchnię, a rysunek u góry przed oczami. Trochę mi zajęło, zanim umiałam na tablecie rysować, tak jak na kartce ołówkiem. Więc ten Cintiq, to fajne cudo :) Pomarzyć można :P
Reply
:iconkariatyda:
Kariatyda Featured By Owner Feb 5, 2013
Arrrr wszyscy mi to mówią :D Doprawdy :aww: No marzeniami się karmić już nie chcę, więc ze wszystkiego co teraz zarabiam staram się oszczędnie odkładać jakieś 50% pod poduszkę, by potem obejmować trzydziestokilogramowe maleństwo :love: :heart: Chociaż siedzieć u rodziców na głowie to nie to samo co samemu się utrzymując. To akurat rozumiem.
Mi jakoś adaptacja minęła bardzo szybko. Około trzech czterech dni. Przecież wtedy jeszcze miałam dyplom na nosie, który musiałam zrobić elegancko w photoshopie :dance:
Reply
:iconcloudmilk:
cloudmilk Featured By Owner Jun 22, 2012  Hobbyist Traditional Artist
Well rendered hands, flames and light. Great creepy vision!
Reply
:iconkariatyda:
Kariatyda Featured By Owner Jun 22, 2012
I don't like these hands. Do You know how I feel whan I'm drawing something like this?! Exactly->:fear:
This is a tattoo project for a soldier. He is a Polish patriot. And You will see soon how much, when I will put here the rest.
God, I hope that no one else will ever asked me to paint something like this!!! Because I will have a heart attack... :giggle:
Reply
:iconcloudmilk:
cloudmilk Featured By Owner Jun 24, 2012  Hobbyist Traditional Artist
:laughing: I laugh that loud because I have a commission going on for a tattoo : a SM naughty fairy ... nothing I would choose myself. You'll soon have fun about me soon :giggle:
Reply
Add a Comment: